Категорија:Корисник be-2: Разлика помеѓу преработките

с
r2.4.6) (Бот Менува: cu:Катигорїꙗ:User be-2
с (r2.5.1) (Бот Додава: ltg:Kategoreja:User be-2)
с (r2.4.6) (Бот Менува: cu:Катигорїꙗ:User be-2)
[[lad:Katēggoría:User be-2]]
[[lbe:Категория:User be-2]]
[[la:Categoria:Usor be-2]]
[[ltg:Kategoreja:User be-2]]
[[la:Categoria:Usor be-2]]
[[lv:Kategorija:User be-2]]
[[lb:Kategorie:Benotzer be-2]]
[[simple:Category:User be-2]]
[[sk:Kategória:User be-2]]
[[cu:Катигорі́ꙗКатигорїꙗ:User be-2]]
[[sr:Категорија:Корисник be-2]]
[[sh:Kategorija:User be-2]]
109.264

уредувања