Палеонтологија: Разлика помеѓу преработките

Одземени 28 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Менува: kk:Палеонтология
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: kk:Палеонтология)
[[he:פלאונטולוגיה]]
[[ka:პალეონტოლოგია]]
[[kk:Палеонтология(Мұнай және газ)]]
[[la:Palaeontologia]]
[[lv:Paleontoloģija]]
24.517

уредувања