Ајет: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 12 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: kk:Аят
[проверена преработка][проверена преработка]
с r2.5.2) (Бот Додава: ms:Ayat al-Quran
с r2.6.4) (Бот Додава: kk:Аят
Ред 23:
[[he:איה (פסוק)]]
[[jv:Ayat]]
[[kk:Аят]]
[[ku:Ayet]]
[[ms:Ayat al-Quran]]
127.548

уредувања