Ројтерс: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: sh:Reuters
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: hi:रॉयटर्स)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sh:Reuters)
[[simple:Reuters]]
[[sr:Ројтерс]]
[[sh:Reuters]]
[[fi:Reuters]]
[[sv:Reuters]]
86.434

уредувања