Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1841 година“

с
r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:Mga namatay han 1841
с (r2.7.1) (Бот Додава: se:Category:Jápmimat 1841)
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:Mga namatay han 1841)
[[uk:Категорія:Померли 1841]]
[[vi:Thể loại:Mất 1841]]
[[war:Category:Mga namatay han 1841]]
[[yo:Ẹ̀ka:Àwọn ọjọ́aláìsí ní 1841]]
[[zh:Category:1841年逝世]]
58.155

уредувања