Разлика помеѓу преработките на „Гепард“

Додадени 3 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: xmf:გეპარდი
с (Бот Додава: xmf:გეპარდ)
с (r2.7.1) (Бот Менува: xmf:გეპარდი)
[[ka:ავაზა]]
[[sw:Duma]]
[[la:Acinonyx]]
[[ltg:Gepards]]
[[la:Acinonyx]]
[[lv:Gepards]]
[[lb:Gepard]]
[[ml:ചീറ്റപ്പുലി]]
[[mr:चित्ता]]
[[xmf:გეპარდგეპარდი]]
[[arz:تشيتا]]
[[ms:Citah]]
4.062

уредувања