Заработка: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 15 години
с
Бот Додаје: ar:الربح
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додаје: it:Profitto)
с (Бот Додаје: ar:الربح)
[[Категорија:Економија]]
 
[[ar:الربح]]
[[bs:Profit]]
[[cs:Zisk]]
46.384

уредувања