Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 900-тите“

с
r2.7.1) (Бот Додава: nn:Kategori:Døde i 900-åra
с (Бот Додава {{Ризница-врска|900s deaths}})
с (r2.7.1) (Бот Додава: nn:Kategori:Døde i 900-åra)
[[id:Kategori:Kematian 900-an]]
[[ja:Category:900年代没]]
[[nn:Kategori:Døde i 900-åra]]
[[ro:Categorie:Decese în anii 900]]
[[ru:Категория:Умершие в 900-е годы]]
86.434

уредувања