Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Христијанство во Грција“

с
r2.5.4) (Бот Додава: fa:رده:مسیحیت در یونان
с (Бот Додава {{Ризница-врска|Christianity in Greece}})
с (r2.5.4) (Бот Додава: fa:رده:مسیحیت در یونان)
[[es:Categoría:Cristianismo en Grecia]]
[[eo:Kategorio:Kristanismo en Grekio]]
[[fa:رده:مسیحیت در یونان]]
[[fr:Catégorie:Christianisme en Grèce]]
[[ko:분류:그리스의 기독교]]
5.215

уредувања