Џорџо Наполитано: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.3) (Бот Додава: bi:Giorgio Napolitano
сНема опис на уредувањето
с (r2.6.3) (Бот Додава: bi:Giorgio Napolitano)
[[be:Джорджа Напалітана]]
[[be-x-old:Джорджа Напалітана]]
[[bi:Giorgio Napolitano]]
[[bg:Джорджо Наполитано]]
[[ca:Giorgio Napolitano]]
5.830

уредувања