Geologicharka

Членува од 26 август 2008
с
нема опис на уредувањето
(dodatak)
с
{{КККрај}}
 
Поздрав. Ја сум Ана Младеновић, и сум од [[Пирот]], [[Србија]]. Студирам [[геологија]] на Универзитет во [[Белград]], и сум третамастер година од моите студиистудент. На Википедија сум активна и администратор на српската Википедија. Заинтересирана сам за [[геологија]], [[геофизика]], [[даљинска детекција]].
 
Македонски не зборувам добро, али разбирам све. :)
30

уредувања