Разлика помеѓу преработките на „Роберт I (Франција)“

с
нема опис на уредувањето
с
[[Category:Француски кралеви]]
[[Category:Родени во 866]]
[[Category:починатиПочинати во 923]]
[[Category:римокатолички монарси]]
[[Category:ВладетелиЕвропски владетели од 10 век во Европа]]
[[Category:КралевиФранцузи наод Франција10 век]]
 
[[bs:Robert I, kralj Zapadne Franačke]]
5.406

уредувања