Отвори го главното мени

Промени

Додадени 26 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: be:Прыметнік
[[ast:Axetivu]]
[[az:Sifət (nitq hissəsi)]]
[[be:Прыметнік]]
[[bs:Pridjevi]]
[[br:Anv-gwan]]
86.434

уредувања