Разлика помеѓу преработките на „Грацијан“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.6.5) (Бот Менува: ar:كراتيان
с (r2.7.1) (Бот Додава: ar:گراتيان)
с (r2.6.5) (Бот Менува: ar:كراتيان)
[[Категорија:Егзекутирани римски императори]]
 
[[ar:گراتيانكراتيان]]
[[an:Gracián]]
[[bg:Грациан]]
6.013

уредувања