2003: Разлика помеѓу преработките

Додадени 12 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: mn:2003
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Додава: ne:सन् २००३)
с (r2.7.1) (Бот Додава: mn:2003)
[[arz:2003]]
[[ms:2003]]
[[mn:2003]]
[[nah:2003]]
[[nl:2003]]
86.434

уредувања