Југозападен Регион: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
# [[Податотека:Grb-centar zupa.gif|30px]][[Општина Центар Жупа]]
# [[Податотека:Grb-debar.jpg|30px|border]][[Општина Дебар]]
# [[ПодатотекаFile:Grb-debarcaCoat of arms of Debarca Municipality.jpgsvg|30px]][[Општина Дебарца]]
# [[File:Coat of arms of Drugovo Municipality.svg|30px|border]][[Општина Другово]]
# [[File:Grb Kicevo.png|30px|border]][[Општина Кичево]]