Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Христијанство во Грција“

с
Бот Додава {{Ризница-врска|Christianity in Greece}}
с (Бот Додава: fr:Catégorie:Christianisme en Grèce)
с (Бот Додава {{Ризница-врска|Christianity in Greece}})
{{Ризница-врска|Christianity in Greece}}
 
[[Категорија:Религија во Грција]]
[[Категорија:Христијанство по земја|Грција]]
58.155

уредувања