Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:MacedonianBoy“

нема опис на уредувањето
 
Најмногу (мали) статии има за реоните, а тие пак сочинуваат региони (области) кои се помалку на број. Ако ти фаќа око ова, ОК, ако не, да најдам некоја друга држава. --<big><font face="Monotype Corsiva">[[Корисник:MacedonianBoy|Никола]] <sup>[[Разговор со корисник:MacedonianBoy|Стоіаноски]]</sup></font></big> 15:03, 11 август 2011 (CEST)
 
:Ммм. Некако многу измешано мие. =) Извини, може да побараш друга држава? Фала. Поздрав[[Корисник:1111tomica|<span style="color:DarkOrange">Tомица1111</span>]] <small> ([[Разговор со корисник:1111tomica|разговор]]) </small> 15:07, 11 август 2011 (CEST)