Разлика помеѓу преработките на „Мерилин Монро“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.6.5) (Бот Менува: kk:Мерилин Монро
с (r2.6.5) (Бот Додава: nap:Marilyn Monroe)
с (r2.6.5) (Бот Менува: kk:Мерилин Монро)
 
{{Link FA|hr}}
 
[[kbd:Мэрилин Монро]]
 
[[af:Marilyn Monroe]]
[[kn:ಮ್ಯಾರಿಲಿನ್ ಮೊನ್ರೊ]]
[[pam:Marilyn Monroe]]
[[kbd:Мэрилин Монро]]
[[krc:Мэрилин Монро]]
[[ka:მერილინ მონრო]]
[[kk:Монро, Мерилин Монро]]
[[kw:Marilyn Monroe]]
[[sw:Marilyn Monroe]]
[[ro:Marilyn Monroe]]
[[qu:Marilyn Monroe]]
[[rue:Мерілін Монро]]
[[ru:Мэрилин Монро]]
[[rue:Мерілін Монро]]
[[sah:Мэрилин Монро]]
[[sc:Marilyn Monroe]]
3.985

уредувања