Разлика помеѓу преработките на „1539“

Додадени 4 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додаје: bh:१५३९
с (Бот Мења: mr:इ.स. १५३९)
с (Бот Додаје: bh:१५३९)
[[be-x-old:1539]]
[[bg:1539]]
[[bh:१५३९]]
[[bn:১৫৩৯]]
[[bpy:মারি ১৫৩৯]]
[[ro:1539]]
[[ru:1539 год]]
[[ru-sib:1539]]
[[scn:1539]]
[[simple:1539]]
46.384

уредувања