Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Турски глумци“

с
Бот Додава {{Ризница-врска|Actors from Turkey}}
с (r2.7.1) (Бот Додава: fa:رده:بازیگران ترکیه)
с (Бот Додава {{Ризница-врска|Actors from Turkey}})
{{Ризница-врска|Actors from Turkey}}
 
[[Категорија:Турци по занимање|Г]]
[[Категорија:Глумци по националност]]
58.155

уредувања