Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Знаменитости во Англија“

с
Бот Додава {{Ризница-врска|Visitor attractions in England}}
с (r2.7.1) (Бот Додава: ko:분류:잉글랜드의 관광지)
с (Бот Додава {{Ризница-врска|Visitor attractions in England}})
{{Ризница-врска|Visitor attractions in England}}
 
[[Категорија:Туризам во Англија]]
[[Категорија:Туристички атракции во Обединетото Кралство| А]]
58.155

уредувања