Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Советски композитори“

с
Бот Додава {{Ризница-врска|Composers from the Soviet Union}}
с (r2.7.1) (Бот Додава: da:Kategori:Komponister fra Sovjetunionen)
с (Бот Додава {{Ризница-врска|Composers from the Soviet Union}})
{{Ризница-врска|Composers from the Soviet Union}}
 
[[Категорија:Советски луѓе по занимање|Композитори]]
[[Категорија:Советски музичари|Композитори]]
58.155

уредувања