Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Природни катастрофи“

с
Бот Додава {{Ризница-врска|Natural hazards}}
с (r2.6.4) (Бот Додава: rm:Categoria:Catastrofa da la natira)
с (Бот Додава {{Ризница-врска|Natural hazards}})
{{рв|Natural hazards}}
{{Катпов|Природна катастрофа}}
{{Ризница-врска|Natural hazards}}
 
[[Категорија:Катастрофи]]
58.155

уредувања