Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 850-тите“

с
Бот Додава {{Ризница-врска|850s deaths}}
с (r2.6.4) (Бот Додава: tt:Төркем:850-елларда вафатлар)
с (Бот Додава {{Ризница-врска|850s deaths}})
__HIDDENCAT__
{{deathdecade|8|5|9}}
{{Ризница-врска|850s deaths}}
 
[[ar:تصنيف:وفيات عقد 850]]
58.155

уредувања