Категорија:Починати во 770-тите: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава {{Ризница-врска|770s deaths}}
с (r2.6.4) (Бот Додава: tt:Төркем:770-елларда вафатлар)
с (Бот Додава {{Ризница-врска|770s deaths}})
__HIDDENCAT__
{{deathdecade|7|7|8}}
{{Ризница-врска|770s deaths}}
 
[[ar:تصنيف:وفيات عقد 770]]
58.155

уредувања