Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 550-тите“

с
Бот Додава {{Ризница-врска|550s deaths}}
с (r2.6.4) (Бот Додава: tt:Төркем:550-елларда вафатлар)
с (Бот Додава {{Ризница-врска|550s deaths}})
__HIDDENCAT__
{{deathdecade|5|5|6}}
{{Ризница-врска|550s deaths}}
 
[[be-x-old:Катэгорыя:Памерлі ў 550-я гады]]
58.155

уредувања