Категорија:2011 во кошарката: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: gl:Categoría:Baloncesto en 2011
с (Бот Додава {{Ризница-врска|2010 in basketball}})
с (r2.7.1) (Бот Додава: gl:Categoría:Baloncesto en 2011)
[[es:Categoría:Baloncesto en 2011]]
[[fr:Catégorie:Basket-ball en 2011]]
[[gl:Categoría:Baloncesto en 2011]]
[[ka:კატეგორია:2011 წელი კალათბურთში]]
[[nl:Categorie:Basketbal in 2011]]
86.434

уредувања