Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1390-тите“

с
Бот Додава {{Ризница-врска|1390s deaths}}
с (r2.6.4) (Бот Додава: tt:Төркем:1390-елларда вафатлар)
с (Бот Додава {{Ризница-врска|1390s deaths}})
{{deathdecade|13|9|14}}
{{Ризница-врска|1390s deaths}}
 
[[ar:تصنيف:وفيات عقد 1390]]
58.155

уредувања