Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1090-тите“

с
Бот Додава {{Ризница-врска|1090s deaths}}
с (r2.6.4) (Бот Додава: tt:Төркем:1090-елларда вафатлар)
с (Бот Додава {{Ризница-врска|1090s deaths}})
{{deathdecade|10|9|11}}
{{Ризница-врска|1090s deaths}}
 
[[ar:تصنيف:وفيات عقد 1090]]
58.155

уредувања