Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Поплави во Германија“

с
Бот Додава {{Ризница-врска|Floods in Germany}}
с (Создадена страница со: {{рв|Floods in Germany}} Категоријава наведува поплави во [[...)
 
с (Бот Додава {{Ризница-врска|Floods in Germany}})
{{рв|Floods in Germany}}
[[Википедија:Категорија|Категоријава]] наведува [[поплава|поплави]] во [[Германија]].
{{Ризница-врска|Floods in Germany}}
 
[[Категорија:Поплави по земја|Германија]]
58.155

уредувања