Југозападен Регион: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Ред 99:
# [[Податотека:Coat of arms of Vevčani Municipality.svg|30px|border]][[Општина Вевчани]]
# [[File:Coat of arms of Vraneštica Municipality.png|30px]] [[Општина Вранештица]]
# [[ПодатотекаFile:GrbCoat naof zajasarms of Zajas Municipality.jpgsvg|30px|border]][[Општина Зајас]]
 
== Демографија ==