Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Надворешни односи на Црна Гора“

с
Бот Додава {{Ризница-врска|International relations of Montenegro}}
с (Бот Додава {{Ризница-врска|International relations of Montenegro}})
{{Ризница-врска|International relations of Montenegro}}
 
[[Категорија:Политика на Црна Гора]]
[[Категорија:Меѓународни односи по земја|Црна Гора]]
58.155

уредувања