Категорија:Мултилинеарна алгебра: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава {{Ризница-врска|Multilinear algebra}}
с Создадена страница со: {{Катпов}} {{рв|Multilinear algebra}} Категорија:Линеарна алгебра bs:Kategorija:Multilinearna algebra [[ca:Catego...
 
с Бот Додава {{Ризница-врска|Multilinear algebra}}
Ред 1:
{{Катпов}}
{{рв|Multilinear algebra}}
{{Ризница-врска|Multilinear algebra}}
 
[[Категорија:Линеарна алгебра]]
58.155

уредувања