Роман Павличенко: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
[[Категорија:Фудбалери на ФК Спартак Москва]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Ротор Волгоград]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК ФК Тотенхем]]
[[Категорија:Руски фудбалери]]