Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Либерални партии“

с
Бот Додава {{Ризница-врска|Liberal parties}}
с (Бот Менува: en:Category:Liberal parties)
с (Бот Додава {{Ризница-врска|Liberal parties}})
{{Ризница-врска|Liberal parties}}
 
[[Категорија:Политички партии по идеологија]]
[[Категорија:Либерализам]]
[[lt:Kategorija:Liberalų partijos]]
[[nl:Categorie:Liberale partij]]
[[ne:Categoryश्रेणी:उदार दलहरू]]
[[nn:Kategori:Liberalistiske parti]]
[[pt:Categoria:Partidos políticos liberais]]
58.155

уредувања