Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Косовска војна“

с
Бот Додава {{Ризница-врска|Kosovo War}}
с (Бот Додава {{Ризница-врска|Kosovo War}})
{{Ризница-врска|Kosovo War}}
 
[[Категорија:Историја на Косово]]
[[Категорија:Војни на Албанија]]
58.155

уредувања