Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Корисник sr-4“

с
Бот Додава {{Ризница-врска|User sr-4}}
с (r2.7.1) (Бот Додава: fa:رده:User sr-4)
с (Бот Додава {{Ризница-врска|User sr-4}})
{{Ризница-врска|User sr-4}}
 
[[Категорија:Корисник sr]]
 
58.155

уредувања