Категорија:Судири во 1878 година: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава {{Ризница-врска|Conflicts in 1878}}
с (r2.5.4) (Бот Додава: sv:Kategori:Krigsåret 1878)
с (Бот Додава {{Ризница-врска|Conflicts in 1878}})
{{Ризница-врска|Conflicts in 1878}}
 
[[Категорија:1878]]
[[Категорија:Конфликти во 19 век|7*1878]]
58.155

уредувања