Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Судири во 1823 година“

с
Бот Додава {{Ризница-врска|Conflicts in 1823}}
с (Бот Додава: sv:Kategori:Krigsåret 1823)
с (Бот Додава {{Ризница-врска|Conflicts in 1823}})
{{Ризница-врска|Conflicts in 1823}}
[[Категорија:1823 ]]
 
[[Категорија:Конфликти во 19 век|2*1823 ]]
[[Категорија:1823 ]]
[[Категорија:Конфликти во 19 век|2*1823 ]]
 
[[en:Category:Conflicts in 1823]]
58.155

уредувања