Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Книги од 1925 година“

с
Бот Додава {{Ризница-врска|1925 books}}
с (r2.5) (Бот Додава: ar, bg, cs, cy, da, en, eo, es, eu, fa, fi, fr, he, id, is, ko, nn, no, pt, ro, ru, simple, sk, sv, sw, tr, vi, zh)
с (Бот Додава {{Ризница-врска|1925 books}})
{{Ризница-врска|1925 books}}
 
[[Категорија:Години во книжевноста]]
 
58.155

уредувања