Отвори го главното мени

Промени

Додадени 16 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: ang:Ƿinter
[[Категорија:Зима]]
 
[[ang:Ƿinter]]
[[ab:Аӡын]]
[[ar:شتاء]]