Разлика помеѓу преработките на „1494“

Додадени 4 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додаје: bh:१४९४
с (Бот Мења: mr:इ.स. १४९४)
с (Бот Додаје: bh:१४९४)
[[be-x-old:1494]]
[[bg:1494]]
[[bh:१४९४]]
[[bn:১৪৯৪]]
[[bpy:মারি ১৪৯৪]]
[[ro:1494]]
[[ru:1494 год]]
[[ru-sib:1494]]
[[scn:1494]]
[[simple:1494]]
46.384

уредувања