Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Единствена Русија“

с
Бот Додава {{Ризница-врска|United Russia}}
с (Бот Додава {{Ризница-врска|United Russia}})
{{Катпов}}
{{Ризница-врска|United Russia}}
 
[[Категорија:Политички партии во Русија]]
58.155

уредувања