Месна мрежа: Разлика помеѓу преработките

Додадени 30 бајти ,  пред 12 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: ckb:تۆڕی خۆجێیی
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Менува: id:Jaringan wilayah lokal)
с (r2.7.2) (Бот Додава: ckb:تۆڕی خۆجێیی)
[[simple:Local area network]]
[[sk:Local Area Network]]
[[ckb:تۆڕی خۆجێیی]]
[[sr:Локална рачунарска мрежа]]
[[su:Local area network]]