Категорија:Династии во Шпанија: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава {{Ризница-врска|Noble families of Spain}}
с (Бот Брише: en:Category:Spanish noble houses)
с (Бот Додава {{Ризница-врска|Noble families of Spain}})
{{Ризница-врска|Noble families of Spain}}
 
[[Категорија:Аристократски династии|Шпанија]]
[[Категорија:Шпанско благородништво|Б]]
58.155

уредувања