INkubusse

Членува од 20 февруари 2006
нема опис на уредувањето
с
|}
----
|valign="top"|[[Image:Rosetta Barnstar.png|thumb|leftдесно|За230px|Орден за исклучителни придонеси од полето на правописната ревизија. Доделил --[[Корисник:Revizionist|Revizionist]] 19:03, 10 октомври 2007 (UTC)]]
<br><br>
Име: '''Александар'''<br>
Презиме: '''Милоески'''<br>
# [[The Cure|Д Кјур]], [[Аланис Морисет]]
* од постарите: [[Dire Straits|Дајр Стрејтс]], [[Queen|Куин]] и многу други
|}
 
{| border= "0"
|valign="top"|[[Image:Rosetta Barnstar.png|thumb|left|За исклучителни придонеси од полето на правописната ревизија. Доделил --[[Корисник:Revizionist|Revizionist]] 19:03, 10 октомври 2007 (UTC)]]
|}
 
1.269

уредувања