Категорија:Вселенски телескопи: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава {{Ризница-врска|Space telescopes}}
с (Бот Додава {{Ризница-врска|Space telescopes}})
{{Катпов|Вселенски телескоп}}
{{рв|Space telescopes}}
{{Ризница-врска|Space telescopes}}
 
[[Категорија:Телескопи]]
58.155

уредувања