Бијељина: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: pnb:بجلجینا
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.5.1) (Бот Додава: tum:Bijeljina)
с (r2.7.1) (Бот Додава: pnb:بجلجینا)
[[no:Bijeljina]]
[[nn:Bijeljina]]
[[pnb:بجلجینا]]
[[pl:Bijeljina]]
[[ru:Биелина]]
86.434

уредувања