Разлика помеѓу преработките на „Џузепе Верди“

Одземен 1 бајт ,  пред 10 години
с
r2.5.2) (Бот Менува: kk:Джузеппе Верди
с (r2.5.2) (Бот Менува: kk:Джузеппе Верди)
[[jv:Giuseppe Verdi]]
[[ka:ჯუზეპე ვერდი]]
[[kk:Верди, Джузеппе Верди]]
[[sw:Giuseppe Verdi]]
[[la:Iosephus Verdi]]
[[ro:Giuseppe Verdi]]
[[qu:Giuseppe Verdi]]
[[ru:Верди, Джузеппе]]
[[rue:Джузеппе Верді]]
[[ru:Верди, Джузеппе]]
[[sah:Дьузеппе Верди]]
[[sq:Giuseppe Verdi]]
708

уредувања